hodowala maltańczyków rodowód zkwp maltańczyki fci Salon pielęgnacji psów Salon pielęgnacji psów

Antonina Tuches - Nela

Nela  to pierwszy maltański psiak, który zapoczątkował naszą przygodę kynologiczną. Jest psem o niezwykłej urodzie, figlarnym spojrzeniu i przebiegłej mince, przy tym bardzo pogodnym. Ulubione jej zajęcie to  zakopywanie się pod różne rzeczy: pościel, koce, ubrania. Do obcych jest stosunkowo ostrożna lecz gdy już zaufa wyraźnie pokazuje, że należy jej się chwila. Ludzi traktuje jako przyrząd do drapania kto ulegnie nie zazna spokoju. Najchętniej weszłaby  na głowę aby nic jej nie ominęło.  Nela doskonale sobie radzi  jako przewodniczka stada. Jest czujna i odważna, lecz często zachowuje się jak starsza siostra, z którą można potargać się za kucyki lub pojeździć na worku od karmy. W swoim rodowodzie posiada znakomitych przodków min Zw. Świata.


RODOWÓD

 

AKTUALNOŚCI

Mamy szczeniaczki Maltańczyki

2015-08-08

W dniu 21.06.2015 w naszej domowej hodowli powitaliśmy nowy miot -2 pieski po naszym Championie Polski Maffinku oraz Nelusi( Antonina Tuches)

więcej

CACIB Wrocław 2014

2014-09-28

28.09.2014 r.CACIB  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław

Nasz Mafiś spisał się na medal i to złoty!! Został oceniony przez sędzię Pana Giuseppe Alesandra (IT) na oc. dosk. lok 1 CWC Jesteśmy bardzo dumni z naszego Fisia <3

więcej
Muchitto - prawdziwa hodowla psów rasy Maltańczyk
 
stop pseudohodowlon